Kolizja na drodze krajowej nr 75 powoduje duże utrudnienia w ruchu

Kolizja na drodze krajowej nr 75 powoduje duże utrudnienia w ruchu

W miejscowości Tęgoborze na trasie drogi krajowej o numerze 75 doszło do nieprzewidzianego zdarzenia, które spowodowało poważne zakłócenia w normalnym funkcjonowaniu ruchu drogowego. W wyniku zderzenia trzech samochodów utworzyły się znaczne korki. Ruch drogowy, z uwagi na ten incydent, obecnie jest realizowany systemem wahadłowym, co zostało ustalone o godzinie 16:20.

Nieszczęsny wypadek miał miejsce na skrzyżowaniu, gdzie droga krajowa krzyżuje się z drogą prowadzącą do miejscowości Rąbkowej i Świdnika. Pomimo dużej liczby pojazdów biorących udział w kolizji, nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu potwierdził, że zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do nich o godzinie 15:40. Przed przybyciem strażaków na miejsce zdarzenia, ekipa karetki pogotowia ratunkowego przeprowadziła badania wszystkich uczestników kolizji.

Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza numer 1 z Nowego Sącza wespół z Ochotniczą Strażą Pożarną z Tęgoborze była zaangażowana w działania następne po wypadku. W tej chwili, funkcjonariusze policji starają się wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego niefortunnego zdarzenia drogowego.