Noc pełna incydentów drogowych na głównych arteriach Nowego Sącza

Noc pełna incydentów drogowych na głównych arteriach Nowego Sącza

Policjanci z Nowego Sącza mieli pełne ręce roboty podczas jednej z niedawnych nocy, zbierając mandaty, punkty karne, a także konfiskując prawa jazdy i dowody rejestracyjne. Te intensywne działania skupiały się na najważniejszych drogach tego miasta.

Zaangażowanie funkcjonariuszy w utrzymanie bezpieczeństwa na drogach jest niezmiennie wysokie, niezależnie od pory dnia i nocy. W tym szczególnym przypadku, swoje służby skoncentrowali na okres od soboty do niedzieli, prowadząc liczne kontrole w Nowym Sączu. Szczególnie w centrum ich zainteresowania znalazły się te ulice miasta, które charakteryzują się największym natężeniem ruchu.

Regularne działania kontrolne przeprowadzane przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego komendy w Nowym Sączu obejmują przede wszystkim rejon Ronda Solidarności oraz inne kluczowe arterie komunikacyjne miasta. To właśnie tam, zwłaszcza podczas wieczornych i nocnych godzin, kierowcy często łamią przepisy ruchu drogowego, notorycznie przekraczając dozwolony limit prędkości. Jak wyjaśnia komisarz Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, priorytetem tych działań jest nie tylko poprawa bezpieczeństwa na drogach, ale także uświadomienie kierowcom, że łamanie przepisów ruchu drogowego nie pozostaje bez konsekwencji.