Wielkie wyzwanie dla Sandecji Nowy Sącz w obliczu ciągłych porażek

Wielkie wyzwanie dla Sandecji Nowy Sącz w obliczu ciągłych porażek

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz ponownie muszą zmierzyć się z porażką, tym razem po długiej podróży na mecz. Ich przeciwnikiem okazał się być Stomil Olsztyn, który pokonał drużynę sądeczan, zmuszając ich do przyznania swojej wyższości. To już siódma taka sytuacja w bieżącym sezonie. Ciężki jest los drużyny, która nieustannie tkwi na samym dnie tabeli.

Obecny sezon II ligi przyniósł dotychczas 10 kolejek gry, a niestety piłkarze z Nowego Sącza nie mają powodów do radości. Od początku bieżącego sezonu ich wyniki są dalekie od zadowalających. Seria niepowodzeń doprowadziła do tego, że drużyna zgromadziła jedynie 5 punktów, co skutkuje pozostawaniem na ostatnim miejscu w zestawieniu ligowym.

Sprzed tygodnia drużyna pod kierunkiem trenera Łukasza Surmy odniosła upragnione zwycięstwo nad Stalą Stalową Wolę. Wydawało się, że to przełomowy moment dla drużyny z Nowego Sącza. Niestety, kolejne spotkanie z drużyną Stomil Olsztyn, dobrze znanym rywalem z czasów gry w pierwszej lidze, nie przyniosło oczekiwanych rezultatów. W obecnych rozgrywkach Stomil również nie ma powodów do dumy ze swojej gry.