Sądeczanka pozamiatała na scenie The Voice of Poland. Wybitny występ Natalii Szczypuły!

Sądeczanka pozamiatała na scenie The Voice of Poland. Wybitny występ Natalii Szczypuły!

Mieszkańcy Nowego Sącza mogą być dumni ze swojej rodaczki. Natalia Szczypuła w finałowym odcinku popularnego show dała wyjątkowy popis swoich umiejętności wokalnych, który zachwycił jurorów. Niestety nie dostała się do ścisłego finału.

Delikatny głos i widowiskowe show

Zgodnie z zasadami konkursu każdy uczestnik zaprezentował dwa utwory. W pierwszym występie Natalia postawiła na subtelną i przejmującą piosenkę Jassie J „Who you are”, a jej wokal wzruszył nie tylko widownię, ale również jurorów. Ponadto artystka dała również radę stworzyć barwne i spektakularne widowisko, które przyciągnęło uwagę wszystkich. Zasiadający w jury 11. edycji Michał Szpak pogratulował występującej nie tylko bezbłędnie zaśpiewanego utworu, ale również udanego show.

Własna muzyka prosto z serca

Drugie wyjście na scenę Szczypuły było wyjątkowe. Piosenkarka mogła powiem po raz pierwszy zaprezentować utwór własnego autorstwa. Jej kompozycja pt. „Z tobą” wywołała deszcz pochwał. Tomson, trener Natalii stwierdził, że czuje prawdę w jej głosie, który wybrzmiewając bez zbędnych ozdobników uderza prosto w duszę.

Odejście w chwale

Niestety sądeczanka musiała pożegnać się z programem. Spośród ośmiu występujących finalistów nie została wybrana do czwórki, która zmierzy się w ścisłym finale. Z jej drużyny o zwycięstwo będzie walczył Adam Kalinowski.

Nikt jednak nie miał wątpliwości, że mimo odejścia z show o |Natalii na pewno będzie głośno na scenie muzycznej. Nie bez przyczyny zyskała miano „iskry” tej edycji The Voice of Poland. Jurorzy podziękowali jej za udział w programie wróżąc wielką karierę, a  jej śpiew uznali za coś, co będzie wyznaczać standardy w kolejnych edycjach. Stwierdzili również, że z niecierpliwością będą oczekiwać jej autorskiego krążka. Nikt nie krył łez wzruszenia.

Było warto!

Natalia Szczypuła podkreśla, że nie miała zamiaru wziąć udziału w programie. Długo się wahała, ale ostatecznie nie żałuje swojej decyzji. Jej zmagania trwały od połowy września, kiedy to oczarowała jurorów aranżacją utworu Pink „Beautiful Trauma” podczas przesłuchania w ciemno. Od tej poru zdobywała coraz większe grono fanów zachwyconych jej talentem i skromnością.