Wybory 2023: Wprowadź zmiany w społeczeństwie przez aktywne uczestnictwo

Wybory 2023: Wprowadź zmiany w społeczeństwie przez aktywne uczestnictwo

Chcesz zostać ekspertem w komisjach wyborczych? Teraz to możliwe! Dołącz do Akademii Demokracji w Nowym Sączu i zdobądź niezbędną wiedzę do efektywnego działania w komisjach wyborczych. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną wprowadzać pozytywne zmiany w społeczeństwie do udziału w transformacyjnych szkoleniach.

 Akademia Demokracji jest organizatorem wykładów i warsztatów odbywających się
w kilkudziesięciu miastach w Polsce. Stworzony zespół prawników i doświadczonych działaczy obywatelskich będzie prowadził zajęcia z zakresu prawa wyborczego oraz szkolenia praktyczne polegające na rozwiązywaniu przez uczestników konkretnych problemów, z jakimi mogą się spotkać w dniu wyborów.

Wprowadzanie zmian zaczyna się od aktywnego uczestnictwa w demokratycznym procesie wyborczym. Akademia Demokracji daje narzędzia i umiejętności, które pozwolą uczestnikom przyczynić się do pozytywnych transformacji społecznych. To nasza szansa na budowanie lepszego, bardziej sprawiedliwego świata – mówi Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Szkolenie odbędzie się już 22 lipca w Nowym Sączu. Zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć udziału poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl

e-mail: [email protected]