Nowy Sącz – nowa areną walk KSW? Pod wrażeniem publiczności, organizatorzy gal zapowiadają powrót.

Nowy Sącz – nowa areną walk KSW? Pod wrażeniem publiczności, organizatorzy gal zapowiadają powrót.

Jak zaznacza Maciej Kawulski, jeden z liderów organizacji KSW, ostatnia gala, która miała miejsce w Nowym Sączu, zrobiła na nim ogromne wrażenie. Szczególnie podkreśla entuzjazm i zaangażowanie publiczności, które towarzyszyło temu wydarzeniu. Według niego, taka atmosfera skłania do tego, by jeszcze raz zorganizować tam podobne spotkanie.

19 sierpnia to data, którą na pewno zapamiętają mieszkańcy Nowego Sącza, ponieważ to właśnie wtedy w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego odbyła się gala XTB KSW 85. W centralnym punkcie wydarzenia stanął Robert Ruchała, tymczasowy mistrz kategorii piórkowej, który postanowił zmierzyć się ze swoim przeciwnikiem przed rodzimą publicznością. Walki miały na celu rozstrzygnięcie kwestii tytułu pełnoprawnego czempiona.

Po gali Maciej Kawulski opublikował materiał, w którym podkreślał niezwykle energetyczną atmosferę małego miasta jakim jest Nowy Sącz. Wyraził zdanie, że czasem niewielka grupa osób jest w stanie zrobić więcej niż tłumy zgromadzone na stadionach. Dodał również zaproszenie do odwiedzenia Nowego Sącza i uczestnictwa w kolejnej gali KSW, które na pewno jeszcze tam odbędzie się. Zachęcał równocześnie do bycia ambasadorami tej pozytywnej energii i promowania jej na całym świecie.