Małgorzata Belska z "Błękitnej Polski" dołącza do wyścigu o fotel prezydenta Nowego Sącza

Małgorzata Belska z "Błękitnej Polski" dołącza do wyścigu o fotel prezydenta Nowego Sącza

Scena polityczna Nowego Sącza wzbogaciła się o kolejną osobę zainteresowaną zdobyciem posady prezydenckiej. Tym razem jest to Małgorzata Belska, kierująca swoim własnym komitetem wyborczym pod nazwą „Błękitna Polska”. Jest ona piątym kandydatem, który postanowił stawić czoła wyzwaniu i wystartować w nadchodzących wyborach samorządowych.

Belska nie zamierza rywalizować o stanowisko prezydenta miasta samotnie, bowiem za sobą ma grono wsparcia, które tworzą jej kandydaci do rady miasta. Każdy okręg wyborczy reprezentowany jest przez 6 do 8 osób z jej listy. Jak podkreśliła na konferencji prasowej, są to ludzie, którzy dbają o dobro Nowego Sącza i dążą do tego, by miasto rozwijało się w najlepszym możliwym kierunku. Wśród nich znajdują się osoby aktywnie pomagające innym na co dzień oraz te, które pragną wprowadzić zmiany poprawiające standardy funkcjonowania miasta.

W ramach strategii kampanii wyborczej, Belska wraz z kandydatami na radnych z jej listy, decydują się na bezpośredni kontakt z mieszkańcami Nowego Sącza. Wizytówką ich działań ma być otwarty dialog ze społecznością, co pozwoli im lepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania swoich potencjalnych wyborców.