Nowy Sącz pogrążony w żałobie: Nieznane przyczyny śmierci mężczyzny odnalezionego przy ulicy Kolejowej

Nowy Sącz pogrążony w żałobie: Nieznane przyczyny śmierci mężczyzny odnalezionego przy ulicy Kolejowej

Wstrząsające wydarzenie zaszokowało mieszkańców Nowego Sącza. Na ulicy Kolejowej odkryto ciało mężczyzny. Na tę chwilę, nie jesteśmy w stanie określić, co doprowadziło do jego tragicznego końca. Ostateczne rozstrzygnięcie dotyczące przyczyn zgonu zależeć będzie od wyników badań sekcyjnych.

Policjanci pod czujnym okiem prokuratora prowadzą intensywne dochodzenie, które ma na celu ustalenie przyczyn śmierci nieszczęsnego mężczyzny. To właśnie jego ciało zostało odkryte w piątkowe przedpołudnie, tuż po godzinie siódmej, w okolicach ulicy Kolejowej w Nowym Sączu. Do tej pory nie udało się namierzyć żadnych pewnych tropów mogących wskazać, co tak naprawdę miało miejsce. Śmierć mogła wynikać z nagłego pogorszenia stanu zdrowia lub być skutkiem ekstremalnego wychłodzenia organizmu. Przekonamy się o tym, kiedy tylko dowiemy się o wynikach sekcji zwłok.

-Wszystkie niezbędne działania procesowe były podejmowane na miejscu zdarzenia przez funkcjonariuszy policji pod ścisłym nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu – przekazała naszym dziennikarzom kmdr. Justyna Basiaga, reprezentująca Komendę Miejską Policji w Nowym Sączu.