Prawo i Sprawiedliwość stopniowo ujawnia swoje plany na nadchodzące wybory samorządowe

Prawo i Sprawiedliwość stopniowo ujawnia swoje plany na nadchodzące wybory samorządowe

Na horyzoncie pojawiają się wybory samorządowe, a partia Prawo i Sprawiedliwość krok po kroku odsłania swoją strategię. Już wiadomo, kto będzie reprezentować tę partię w wyścigu o fotel prezydenta, a także kto będzie na czele listy do Rady Miasta. Informacje te zostały podane do publicznej wiadomości podczas konferencji prasowej.

Z dnia na dzień poznajemy kolejne osoby, które przystąpią do walki o nasze głosy w zbliżających się wyborach samorządowych. W ostatni poniedziałek Prawo i Sprawiedliwość odsłoniło kartę z nazwiskiem swojej kandydatki na prezydenturę Nowego Sącza. Iwoną Mularczyk jest ta osoba, która będzie konkurować z Ludomirem Handzlem, Ryszardem Nowakiem i Ryszardem Wilkiem.

Wskazać należy także, że PiS to pierwszy komitet wyborczy, który postanowił ujawnić swoje czołowe figury na listach do Rady Miasta. Informacje te przedstawiono nam podczas konferencji prasowej odbywającej się we wtorek pod zamkiem w Nowym Sączu. Wśród prezentowanych osób znalazł się m.in. Arkadiusz Mularczyk, poseł i były wiceminister spraw zagranicznych.