Straszliwy incydent w Nowym Sączu: Mężczyzna odebrał sobie życie w aucie

Straszliwy incydent w Nowym Sączu: Mężczyzna odebrał sobie życie w aucie

Nowy Sącz stał się miejscem przerażającego zdarzenia. Przy ulicy Lwowskiej, nieopodal charakterystycznego Miasteczka Galicyjskiego, znaleziono ciało mężczyzny, który powiesił się w samochodzie. Funkcjonariusze policji oraz prokurator prowadzą na miejscu śledztwo.

Okropne wydarzenie miało miejsce po godzinie 15. Samochód, w którym dokonano aktu samobójczego, był zaparkowany na ulicy Lwowskiej, niedaleko popularnego Miasteczka Galicyjskiego. Przypadkowy przechodzień dostrzegł wiszące ciało i natychmiast wezwał pomoc. Na miejsce szybko przybyły służby ratunkowe – straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Niestety, potwierdziły one tragiczne doniesienia.

Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że samochód, w którym doszło do tragedii, był zamknięty od środka. Dyżurny oficer Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu wyjaśnił nam ze smutkiem: „Niestety, pomoc nadeszła za późno. Mężczyzna już nie żył”.

Jednak pełna tożsamość mężczyzny, jak również jego wiek, pozostają na chwilę obecną nieznane. Również motywy, które skłoniły go do samobójstwa, są niejasne. Policjanci wciąż pracują na miejscu zdarzenia, próbują ustalić wszelkie szczegóły i okoliczności tej straszliwej tragedii.

Statystyki z roku 2023 dotyczące liczby prób samobójczych na Sądecczyźnie są zatrważające. W Nowym Sączu i powiecie nowosądeckim aż 32 osoby usiłowały odebrać sobie życie. Wśród nich znalazło się 22 mężczyzn i 10 kobiet. Na szczęście, wszystkim udało się uratować życie. Ale smutną prawdą jest, że dla 31 osób próby samobójcze skończyły się tragicznie. Z tego względu, 26 mężczyzn i 5 kobiet straciło życie.